Rajec Szlachecki 4b, 26-613 Radom
690 524 096

Nowy system czynszów dziennych

Od 1 listopada 2019 roku wprowadzamy nowy system rozliczania czynszów za wypożyczane od nas butle. Nowy system wspomaga rotację butli oraz motywuje do wykorzystywania naszych butli w osiągnięciu biznesowego celu dla naszego Klienta.

Czynnikiem strategicznym o bardzo korzystnym charakterze staje się nowa stawka dzienna nie spotykana nigdzie indziej. Stała wysokość ceny na poziomie od 0,05 zł do 0,48 zł za butlę na dobę tak zwaną stawkę B/D (butlo dni).

Istotnym czynnikiem pobudzającym wyobraźnię jest tutaj czas od ostatniej transakcji. Wypożyczając butlę uruchamia się zegar który odlicza czas od ostatniej wizyty na składzie, resetując się z każdym kolejnym zakupem lub wymianą gazu. Miarą tego czasu są dni od ostatniej transakcji.

Jeżeli przez dłuższy czas transakcja nie dochodzi do skutku oprócz niskiego czynszu podstawowego pojawiają się opłaty dodatkowe i tak:
– opłata za przetrzymywanie butli powyżej 30 dni w wysokości 0,98 zł za butlo-dzień,
– opłata za przetrzymywanie butli powyżej 60 dni w wysokości 1,98 zł za butlo-dzień,
– opłata za przetrzymywanie butli powyżej 90 dni w wysokości 4,98 zł za butlo-dzień.

W nowy system o nazwie ZEUS trafiają automatycznie nowi Klienci a dotychczasowi będą sukcesywnie dodawani.

Mamy nadzieję, że analizując dotychczasową sytuację czynszową odczujecie Państwo jedynie zyski w swoim biznesie. Zapraszamy do współpracy.